Sensique 163 - lakier idealny na jesień

3 lis 2014

Sensique 163, szmaragd, jesienny lakier
Ciemna szmaragdowa zieleń to dobry kolor na jesień. Sensique 163 to czysty kremowy lakier, który będzie pasował do wielu kolorów. A najlepszym dodatkiem do niego będzie złoty akcent. Czy jest to lakier, który warto kupić? 

W zależności od światła 163 może przejawiać na przemian szare i niebieskie akcenty (co z resztą możecie zauważyć porównując powyższe oraz poniższe zdjęcia). Jak wspomniałam na początku, konsystencja jest kremowa. Bardzo dobrze aplikuje mi się emalię na płytkę paznokcia, a krycie uzyskuję już po dwóch warstwach. Wszystkie przedstawione zdjęcia są bez topu nabłyszczającego, ale połysk jest naprawdę imponujący. Długo czekał na swoją premierę, ponieważ kupiłam go już spory czas temu na jakiejś promocji. W związku z tym musicie wybaczyć mi, że nie podam dokładnej ceny. Jestem natomiast pewna, że na pewno jego koszt nie przekroczył 5 zł. Ogólne wrażenia są bardzo pozytywne :)

  Samo zdobienie nie jest szczególnie wyszukane, ale jak napisałam, ten kolor fantastycznie współgra ze złotymi akcentami. 
białe cyrkonie, złote ćwieki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz