Internet na 6+ / #12 - od słuchawek, przez obiektywy do smartfonów kończąc na fotografii produktowej

7 lis 2014

W tym wydaniu będzie dużo o fotografii i gadżetach, ale nie zabraknie także ciekawostek i trików kosmetycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie.1. "Fotograficzne DIY: dwustronne tło z desek" - uwielbiam fotograficzne wpisy Kameralnej. Ostatnio pokusiłam się o wykonanie takich deseczek. Efekty będziecie mogli obserwować za pewien czas, ale już napiszę, że warto! 


2. "6 najlepszych i najładniejszych słuchawek" - Dorota stworzyła ranking słuchawek, które przypadły jej do gustu. Niby nic nadzwyczajnego, ale dzięki jej wpisowi poznałam marki, o których nigdy nie słyszałam. Przyznać trzeba, że to bardzo designerskie modele. 

(Zdradzę Wam w sekrecie, że po tym wpisie kupiłam wreszcie słuchawki nauszne. Potrzebny był impuls ;))


3. "8 nietypowych zastosowań sody oczyszczonej dla urody" - mówię Wam, jeśli jeszcze tego nie czytałyście to czas nadrobić. Temat dla tych co eksperymentują w domu oraz dla ciekawskich.

4. "Domowe studio. Fotografia produktowa" - czy to na bloga, do sklepu czy dla własnej satysfakcji... Cenne wskazówki napisane przez Agatę przydadzą się każdej osobie, która chce fotografować lepiej.

5. "Obiektywy do smartfonów" - ot gadżet! Natalia pokazała przykładowe zdjęcia z zestawu obiektywów za około 25 zł. Osobiście zakochana jestem w makro. 

Jeśli jesteście tu ze mną dość długo, możecie zatem pamiętać mój post o obiektywach Sony. Tam jednak ceny zaczynają się od 600 zł, a sam obiektyw może być także samodzielnym aparatem. Kto nie widział, tego odsyłam do "Zewnętrzny obiektyw i samodzielny aparat Sony" - to jako taka "ciekawostka".

Miłej lektury!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz