Bell GEL 4D 02 - czyli cukierkowy róż na paznokciach

25 lis 2014


Lakier Bell „GEL4D” ma imitować efekt żelowych paznokci. Mając porównanie z prawdziwymi żelowymi paznokciami, z chęcią opowiem Wam jak ten lakier ma się do rzeczywistości.


W skład serii lakierów „GEL4D” od Bell wchodzi 10 kolorów. Pierwsze co mnie zdziwiło to określenie „g/r” zamiast „ml”. Przyznacie mi chyba rację, że jest to dość niespotykane w przypadku lakierów. Z całej gamy kolorystycznej pomyślałam, że cukierkowy róż o numerze 02 będzie najlepszym wyborem (tylko dlatego, że pozostałe kolory są mocno zbliżone do tych co mam). Konsystencja jest dość gęsta (ale nie żelowa) i bardzo szybko wysycha. To sprawia małe problemy przy malowaniu, bo lakier zaczyna się trochę ciągnąć za pędzelkiem. A skoro przy pędzelku już jestem, to można zauważyć, że jest z tych szerokich co osobiście bardzo lubię.


To jak jest z tą imitacją żelu? No nijak :) Mogłabym rzec, że bliżej mu do lakieru hybrydowego niż do żelu. Żel ma to do siebie, że tworzy - nawet najlepiej nałożony  - grubszą warstwę na paznokciu, a hybryda już mniejszą. Dlatego nie spodziewajcie się cudów. Zaprzeczyć jednak nie można, że lakier po wyschnięciu pięknie się błyszczy bez żadnego topu, co najlepiej oddają zdjęcia. W regularnej cenie kosztuje - jak mnie pamięć nie myli - około 10 zł, na całe szczęście dorwałam go na jakiejś promocji.

Nie często noszę takie kolory na paznokciach, ale kupiłam go z myślą, że świetnie nada się jako baza pod zdobienia. Niech no tylko te Chiny przyspieszą, ponieważ na płytki czekam, czekam i czekam... 


A jak Wy się zapatrujecie na takie kolory? Co myślicie o żelowych paznokciach?

2 komentarze:

  1. To nie mój kolor ale podoba mi się jednak jak wygląda na paznokciach. Zazdroszczę Ci Twoich :)

    OdpowiedzUsuń