Wieści miesiąca: PAŹDZIERNIK 14 + piosenka idealna na odprężenie umysłu

31 paź 2014

Morze, podsumowanie
Na zdjęciu moje ukochane morze i - mniej ukochana - ponura pogoda. Kocham morze o każdej porze roku :) Niestety ten miesiąc nie obfitował w słońce (nawet pisząc te podsumowanie za oknem jest pochmurnie i niezmiernie zimno...). Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dlatego jeśli coś Cię ominęło to jest czas na nadrobienie zaległości.


Może to co teraz napiszę wyda Ci się mało skromne, ale lubię te podsumowania. Pozwalają mi na chwilę refleksji, a także (najważniejsze!) na bezpośrednie zwracanie się do Ciebie. Z chęcią dowiem się czy preferujesz taką formę czy zwracanie się do wszystkich.

Przechodząc do sedna sprawy, czas na podsumowanie. Jeśli czas pozwala na buszowanie po sieci z chęcią dzielę się linkami. "Internet na 6+ / #11" zawierał między innymi linki do zbioru fontów z polskimi znakami, darmowych szablonów na Bloggera czy świeżo odkrytego bloga fotograficznego, z którego można się czegoś nauczyć. 

Z kwestii czysto kosmetycznych (lakierowych) poczyniłam 3 wpisy, z czego dwóch "bohaterów" ogarnęła klęska. Były to lakiery: "Biały Coral 08" oraz "KOBO 53 ROCKY COASTLINE". Żeby nie było tak ponuro... trafiłam na lakier, który okazał się być strzałą Amora - "KOBO 50 NIGHT AND THE CITY".

Napisałam też kilka słów o jesiennym konkursie, który wywołał spore poruszenie u wielu osób. Jednak zdecydowanie milszą lekturą będzie tekst, przedstawiający pokrótce moje podejście do tematu wypowiadania marzeń.

Przy okazji zmian na blogu, napisałam gdzie można kupić tanio szablon.

Dla mnie osobiście, najważniejszy twór dotyczy kolejnych sposobów na wykonanie własnych pędzli w GIMP'ie. Włożyłam w niego wiele czasu i pracy. Mam nadzieję, że na coś Ci się przyda, a jeśli nie, to podziel się nim ze znajomymi - może oni skorzystają :)

Jeśli nie masz czasu na robienie własnych zdjęć, nie masz aparatu czy światło nie sprzyja, to zapoznaj się z 35 stronami z darmowymi zdjęciami.

_____________________________________________________
Na koniec chciałabym podzielić się z Tobą pewną piosenką. Odkryłam ją dzięki playliście w aplikacji Spotify. "Here with me" słucham ostatnio bez przerwy - tak bardzo wpadła mi w ucho. 
Nie wiem czy lubisz taką muzykę... Z przyjemnością poznam co lubisz słuchać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz