KOBO - 50 NIGHT AND THE CITY

15 paź 2014

 Nowości lakierowe KOBO PROFESSIONAL na jesień/zimę 2014 bardzo przypadły mi do gustu. Po wstępnych oględzinach moich lakierowych zbiorów doszłam do wniosku, że w większości mam sporo podobnych kolorów. „Miłość od pierwszego wejrzenia” – chyba tak mogę określić to co się stało gdy zobaczyłam  50 NIGHT AND THE CITY.

 Przyznać trzeba, że granatowy lakier z mnóstwem mieniących się drobinek tworzy elegancki duet. Pod taką osłoną nocy można czuć się bardzo wyjątkowo i kobieco. Ma bowiem w sobie coś magicznego. „Ale, ale…” jest pewien mankament.

 Na samym początku trochę się do niego zraziłam. Konsystencja jest lekko rzadka, przez co przy pierwszym malowaniu musiałam nałożyć 3 warstwy. Nie warto się jednak tak szybko na niego obrażać. Wystarczy dojść do wprawy w posługiwaniu się tą konsystencją. 2 grubsze warstwy sponsorują widoczne tu zdjęcia. Uważam, że wyglądają naprawdę dobrze. Pojemność 7,5 ml, szeroki pędzelek, cena 9, 99 zł, schnie dość szybko a ze zmywaniem nie ma problemu.. Nowości lakierowe dostępne są w szafach KOBO w Drogeriach Natura od 25 września, a lakier ten pochodzi z oferty regularnej.


 Poniższe zdjęcia zrobiłam już bez namiotu bezcieniowego. Światło padając bezpośrednio na paznokcie podbija tylko walory lakieru. Dzięki temu możecie zobaczyć jego prawdziwe oblicze.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz