Darmowe zdjęcia - skąd je brać? 35 przydatnych stron

29 paź 2014

darmowe zdjęcia, darmowe grafiki
Po Facebook'owym poście Karoliny stwierdziłam, że czas powtórzyć linki do stron, które oferują użytkownikom darmowe zdjęcia. Kradzieży (bo tak to można nazwać) czyichś autorskich zdjęć/grafik nie usprawiedliwi nic. Nie wspominając już o braku uszanowania czyjegoś czasu i trudu, który musiał włożyć w ich wykonanie... Zachęcam do buszowania po poniższych stronach. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Tak naprawdę podam Wam tylko 2 linki do artykułów naszpikowanych odnośnikami do stron ze zdjęciami. Jeden z nich już kiedyś tu gościł, ale nic nie stoi na przeszkodzie by powtórzyć. 


Niektóre ze stron wymagają założenia konta, ale nadal pozostają darmowe.

Mój faworyt

Moim absolutnym faworytem jest strona www.morguefile.com. Z niej pochodzi dzisiejsze zdjęcie główne, któremu zmieniłam kolory na jesienne. Ale do rzeczy - za co polubiłam morguefile? Za przejrzystość, która ułatwia korzystanie. Nie trzeba zakładać konta, a także za możliwość przycinania zdjęć przed pobraniem.


Na koniec zachęcam Was do wnikliwego przeglądania powyższych blogów, ale także bloga Karoliny. Miłej lektury! :)

Aktualizacja 26.11.2014 - Polecam zajrzeć do wpisu "40 sprawdzonych stron, z których pobierzesz Darmowe Zdjęcia". Tam dokładnie zostało oznaczone czy zdjęcie wymaga podpisu, rejestracji itd..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz