Internet na 6+/ #7

14 mar 2014

Mieszanka linków i zdjęć, które moim zdaniem zasługują na uwagę.
Dziś serwuję same linki. Na weekend będziecie mieli dobrą lekturę, a przy tym nie zapominajcie by wybrać się na spacer i nie kisić się przed komputerami, telewizorami czy innymi złodziejami czasu.

1. "100 dni bez spodni" to wyzwanie, które stworzyła Ania. O samym wyzwaniu więcej dowiecie się z bloga, ale powiem Wam, że to świetny pomysł, w którym warto wziąć udział. 

2. Chcecie upiększyć swojego bloga? U Magdy jest kilka łakoci urozmaicających wygląd.

3. "Jak robić lepsze zdjęcia cyfrówką i telefonem?" to wpis Aliny, który może Wam bardzo pomóc udoskonalić fotografie. Nie musisz mieć lustrzanki by zrobić dobre zdjęcie. 

4. Podstawy Google Analytics dla blogerów #1 i #2. Każdy bloger, który korzysta z GA powinien zapoznać się z tym poradnikiem, by zacząć poprawnie odczytywać statystyki. 

5. Marzy Ci się zupełnie nowy wygląd bloga? Nie potrafisz nic zrobić samodzielnie i potrzebujesz pomocy? Nie musisz za nic płacić. Marta robi wszystko ZA DARMO, a oto jej portfolio.

6. Dźwięki, które nie tylko relaksują... Zapraszam na Noisli. Osobiście najbardziej lubię pisać posty przy słuchaniu lasu :) Czasami włączam różne kombinacje i manipuluję głośnością. Ciekawe co Wam przypadnie do gustu.

Życzę Wam miłego weekendu. Trzymajcie się ciepło!

5 komentarzy:

 1. swietne sa ta linki:) równiez milego weekendu pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. O może pokombinuję coś z wyglądem bloga. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cieszę się, że "kupujesz" wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy post o zdjęciach ;) Miłego weekendu ;)

  OdpowiedzUsuń