Internet na 6+/ #6 + ogłoszenie dotyczące cyklu [ZMIANA PUBLIKACJI]

21 lut 2014

Mieszanka zdjęć i linków z Internetu, które mnie zainteresowały.

1. Taki papierowy organizer byłby idealny na jakieś wizytówki. Ta kolorystyka bardzo do mnie przemawia :)


2. Korci mnie ostatnio by zrobić własnoręcznie portfel. Zdjęcie pochodzi z >tego bloga< i tam znajduję się świetny tutorial.

3. Pudełeczko choćby na klucze lub inne drobiazgi. Sami widzicie, że wykonanie nie jest trudne i można szaleć z kolorami a także kształtami :)

4. Ja już w kościach czuję wiosnę :) a Wy? Pewnie i tak sypnie śniegiem w najmniej oczekiwanym momencie, ale z ogromną przyjemnością oglądam bransoletki DIY. Zdjęcie pochodzi z >tego bloga< i tam także tutorial.

5. Gdyby ktoś chciał kupić królika miniaturkę, a nie ma zielonego pojęcia o opiece nad tym zwierzątkiem, to odsyłam na niezwykle pomocną stronę http://www.miniaturkabeztajemnic.com/. Wizytówka nie jest u mnie przypadkowo ;)

6. Jeden z ulubionych blogów z poradami odnośnie fotografii- bardzo dużo przydatnych informacji. Jeśli chcecie popracować nad lepszymi zdjęciami koniecznie zajrzyjcie na blog Fotografia dla ciekawych

INFORMACJA
Postanowiłam zmienić ilość publikacji cyklu "Internet na 6+". Do tej pory inspiracje z sieci pojawiały się co piątek. Niestety nie zawsze w ciągu tygodnia udaje mi się trafić na wystarczającą ilość zadowalających treści/ zdjęć. Myślę, że maksymalnie dwie publikacje w miesiącu będą idealne (oczywiście dalej w piątek). Mam nadzieję, że Wam także to będzie odpowiadać :)

9 komentarzy:

 1. No, gdybym to ja wykonała własnoręcznie portfel, na pewno pozbyłabym się w ten sposób jego zawartości ;-)
  Myślisz o miniaturce? :-))) Są kochane <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Któregoś razu mąż mnie zapytał czy nie chciałabym królika. Moja reakcja objawiła się wytrzeszczonymi oczami i pytaniem czy nie stroi sobie ze mnie żartów ;) Nigdy nie miałam miniaturki i byłam pełna obaw "jak to będzie". Cały czas zgłębiam wiedzę i nie wiem kiedy się zdecyduję. Miałaś może miniaturkę? Z chęcią przyjmę rady :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie, ale Viola ma Benka :-))) Jakie to cudo jest słów brak. Miniaturowy lwiogłowy, dostojny faktycznie jak lew :-) Wiem, że były problemy na początku, po przyjeździe do domu z hodowli -po 7 dniach zaczął chorować i okazało się, że ma chorobę trudną do ogarnięcia - dosadnie wysoka umieralność. Lekarz jednak od razu zaczął leczenie antybiotykami, szybko postawił diagnozę co najważniejsze, zrobił badania i Benio jest zdrów :-) Króliki są bardzo fajne, takie połączenie kota i psa, no i trochę królika ;-) Mądre stworzenia i bardzo czułe :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bransoletki są cudne :) Teraz tylko muszę znaleźć te śmieszne rurki... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, że wszystko się dobrze zakończyło :) Choroby zwierząt to ciężki czas dla właścicieli. Myślę, że skoro to takie połączenie kota i psa, to idealnie by się dla mnie nadawał :) Przerabiałam już rybki, papugi, kanarki a także świnkę morską (koty i psy od zawsze), więc królik byłby takim wyzwaniem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Aguś- tutaj takie znalazłam http://www.swiatkoralikow2.pl/product_info.php?products_id=5278
  Najwięcej jednak w internecie jest tych posrebrzanych. Zależy czy bardziej lubisz złoto czy srebro.

  OdpowiedzUsuń
 7. Złote chyba jednak ładniejsze :) Dziękuję za linka! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Te bransoletki bardzo mi się podobają. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne te pomysły, Ty to zawsze znajdziesz coś ciekawego :)

  OdpowiedzUsuń