''TRZY OBLICZA POŻĄDANIA'' MEGAN HART

16 paź 2013Od ostatniej propozycji książkowej, minęło chyba lekko ponad dwa tygodnie. Udało się komuś przeczytać tamtą pozycję? Cóż, jeśli nie to koniecznie to nadróbcie :) Niestety miłośnicy kryminałów czy fantasy nie znajdą w moim cyklu nic dla siebie chyba, że są bardzo otwarci na wszystkie gatunki.

Książka, z którą dziś do Was przychodzę jest w jakiś sposób dla mnie wyjątkowa. Dostałam ją w tamtym roku na mikołajki – od męża, który wprost zapytał co chcę dostać. Wybrałam „ją”. Jest wyjątkowa, ponieważ tak jak ona „dojrzewała” od czasu wydruku, tak ja dojrzewałam przez długi czas (dokładnie 11 miesięcy) by dokończyć jej czytanie. Skończyłam parę dni temu. Co o niej sądzę? O tym już za chwilę.
„TRZY OBLICZA POŻĄDANIA” Megan HartSporo scen erotycznych, opisanych bardzo dosadnie. Momentami bardzo mi to przeszkadzało (przez to musiałam dojrzewać do tej treści). Przez 412 stron czytelnik poznaje życie młodego małżeństwa, ich rodzin i przyjaciół. Upierdliwa teściowa, wzloty i upadki sióstr Anne oraz rozterki jej samej. Przy tym wszystkim ogromna miłość do męża i tajemnice, które skrywają oboje. Jakie? Musisz przeczytać by się dowiedzieć :)

Wyłapałam dla Was kilka fragmentów, które nie zdradzają nic konkretnego  a dają do myślenia.


„Kiedy wszystko wokół nas się zmienia, dowiadujemy się, jacy naprawdę jesteśmy. To bardzo ważna i cenna wiedza. Poznajemy nasze prawdziwe pragnienia. W odmętach chaosu odkrywamy prawdę.”
„Dlaczego patrząc na rodziców, tak często wracamy wspomnieniami do dzieciństwa? Czy sprawiają to słowa, czy może niektóre gesty?„
„Doskonałość to zbyt odległy cel, by go osiągnąć. Czasem ciężka praca przynosi więcej satysfakcji. To, co niemal utraciliśmy, cenimy bardziej od tego, co zostało nam dane na zawsze.”Kogoś zainteresowała ta książka? Czy może ktoś już czytał?

3 komentarze:

  1. nie czytałam, mało się właśnie obracam w tym gatunku ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. oj jak ja dawno nic nie czytałam aż wstyd się przyznać ja bardzo lubię kryminały i romanse to sa moje zdecydowanie ulubione gatunki książek. Kurczę z tego co napisałaś ta książka jest extra i z pewnością i mnie by wciągnęła. Być może kiedyś uda mi się ją przeczytać :) Fajnie że polecasz też książki, które już sama przeczytałaś :) buziaki :*

    OdpowiedzUsuń